Superplast Estetik Cerrahi Kompleksi

444 85 60 phone

0212 233 60 60 phone

Hakkımızda

Superplast hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Op.Dr.Hüseyin Güner ve Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı 1998 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’ nde başlayan muayenehanecilik hayatlarına 2005 yılında birlikte kurdukları "Superplast Güzellik Merkezi" ni ekleyerek devam ettiler. Ekip çalışmasının hastalara daha faydalı olduğuna inanan Op.Dr.Hüseyin Güner ve Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı 2009 yılında daha büyük bir ekiple Superplast çatısıını genişleterek “Nişantaşı Superplast Estetik Cerrahi Dal Merkezi” ni kurdu. 

Op.Dr.Hüseyin Güner ve Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı Superplast Estetik Cerrahi Merkezi'ni 2014 yılı sonunda Fulya daki geniş komplekse taşımışlardır. Superplast Fulya 4 Plastik Cerrah, 1 Anestezi Uzmanı, estetisyen ve uzman ekibinin 5’i doktor 30 personeli ile hizmet etmye devam etmektedir. Superplast Fulya estetik cerrahi, ileri lazer uygulamaları, lazer lipoliz, lazer yüz gençleştirme, medikal estetik uygulamaları, estetik saç tedavileri, göz estetiği konularında hizmet vermektedir. 

Superplast Fulya lazer lipoliz, smartlipo, slimlipo, ultrasonic lipoliz gibi bölgesel incelme yöntemlerini Türkiye’ye tanıtan markadır. Superplast Fulya'nın uzman doktorları 3 boyutlu ameliyatsız yüz gençleştirme, lazer rhinoplasti ve lazer blefaroplasti tedavilerine birçok yenilik katan, daha kolay ve güvenli yapan hekimler olarak tüm dünyada anılmaktadır. 

Her ay birçok yabancı doktor Superplast Fulya'yı ziyaret ederek yeni lazer ve teknoloji destekli teknikleri öğrenmeye gelmektedir. Superplast Fulya'nın uzman doktorları, başta Op.Dr.Hüseyin Güner ve Op.Dr.Coşkun Levent Taşçı olamak üzere Türkiye’de ABD, Avrupa ve Körfez ülkelerinde sayısız kurslar düzenleyerek deneyimlerini meslektaşları ile paylaşmaktadır.