Superplast Estetik Cerrahi Kompleksi

0212 233 60 60 phone

Derin Plan Biostimülasyon (Yüz Gençleştirme)

Derin Plan Biostimülasyon (Yüz Gençleştirme)

18 aminoasit, 28 mineral ve 8 vitaminden oluşan  biostimulasyon formülü, micro enjeksiyon tekniği ile cildin 3 ayrı tabakasına verilmektedir. Bu formül avrupa sağlık örgütleri tarafından akredite edilmiş fransız laboratuarlarında hazırlanmaktadır. İçeriğin de insan vücudunda bulunmayan herhangi bir organik (somon balığı dna'sı, sümüklü böcek salgısı vs) veya inorganik materyal (cay ağacı kabuğu, bepanthene vs) mevcut degildir dolayısıyla allerjik bir reaksiyon geliştirme riski yoktur. Bu işlem için özel olarak geliştirilmiş Amieamed AESTHETİCS TM cihazı ile saniyede 150 atışa kadar çıkılabilmektedir.

3 ayrı derinlikte deri ve derialtı dokulara yapılan yüz binlerce enjeksiyonlar ile hem yeni doku iyileşmesi stimüle edilmekte hem de vücutta üretimi yavaşlamış veya tamamen durmuş olan besin maddelerinin yeniden kullanılması sağlanmaktadır.  Böylece işlem sonrasında son derece diri, sağlıklı ve genç bir cilt dokusu elde edilebilmektedir. Bu gençlik ve diriliğin aylarca devam ettiği gösterilebilmiştir.

Ardından uygulanan ve içerisinde yara iyileşmesi anlamında en etkili ajanlar kabul edilen A,B ve E vitaminler bulunan bir maske sızıyı azaltarak, cilde saf nemlendirmeyi ve yenilenmeyi sunmaktadır.

Tüm bu işlemler son derece ağrısız olup sadece 30 dakika sürmektedir.

Superplast kış günleri kapsamında uyguladığımız Intradermal Biostimulasyon ile cilt gençleştirme paketimize evde de koruma ve nemlendirme işlevini devam ettiren  IS CLINICAL TM Sheald Recover Balm da dahil edilmiştir.