Superplast Estetik Cerrahi Kompleksi

444 85 60 phone

0212 233 60 60 phone

Kurumsal

Superplast Estetik Cerrahi Merkezimiz’de 4 Plastik Cerrah, 1 Anestezi Doktoru ve 30' a yakın çalışan hastalarımıza hizmet etmektedir.

 

toplutakim

1998 Yılında Nişantaşında kurulan Superplast Estetik Cerrahi, Fulya'daki 1000 m2 kompleksinde hastalarına hizmet veriyor. 4 Plastik Cerrah, 1 Anestezi Uzmanı, Estetisyen ve geniş uzman kadrosu ile Estetik Cerrahi, Geniş bir Lazer Parkuru olan Medikal Estetik yapısı ve Estetik Saç Ekimi, Göz estetiği alanlarında hizmet vermektedir. Yine merkezimizde yapılan tüm işlemler geniş doktor kadromuz neticesinde bizzat doktorlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tıp bilimi ve özellikle hizmet verdiği alanlarda yeni bilgileri ve son uygulamaları yakından takip eden Superplast, hastalarına eşsiz bir medikal konfor sağlamaktadır. Yapılan İşlemler lazer destekli bir şekilde gerçekleştiğinden dolayı hastalarımızın günlük yaşantılarını ve sosyal durumlarını etkilemeyecek şekilde kısa sürede günlük yaşantılarını devam edebilecek hizmeti sağlamaktadır. 

Superplast Estetik Cerrahi, hasta bilgilerini’de kendi bünyesindeki sakladığı ve iletişim bilgilerinin saklı tuttuğu Hasta Takip Programı ile hem güvenilir hemde bu büyük yapıda, her hastaya aynı hizmeti verebilmektedir. 

Superplast Estetik Cerrahi kalite iyileştirme ve hasta güvenliği yaklaşımını güçlendirmek için Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini yerine getirme aşamasındadır. JCI, ABD’de yaklaşık 20.000 sağlık kurumunu akredite eden dünyanın en büyük akreditörü JCAHO’nun (Joint Commission on the Accrediation of Healthcare Organizations) uluslararası alanda faaliyet gösteren bölümüdür.