Lazerle Cilt Gençleştirme

Cilt Gençleştirme


Cilt GençleştirmeLazer ile güzel bir cilt için gençleştirme

Cilt gençleştirme ile Güzel gözükmeyi hak ediyorsunuz… Lazerle cilt gençleştirme son zamanlarda uygulanan en heyecan verici mevcut kozmetik yeniliklerdendir. Bu mükemmel uygulama; güvenli, çabuk bir şekilde cilt gençleştirme ve canlandırma sağlar.Lazerle cilt gençleştirme gerek ünlüler gerekse yoğun,zaman alıcı işlemlere vakti olmayan çalışan kesim için veya güneşten zedelenmiş, kırışmış, akne izi olan ciltlerde talep görmektedir.

Lazer cilt gençleştirme nasıl çalışır?

Kollajen cildimiz için destekleyici ve koruyucu bir özellik taşımaktadır. Yaşımızın ilerlemesiyle birlikte, bu kollajen bozularak ince çizgi ve kırışıklıkların oluşmasına sebep olur. Lazer, kollajen üretimini harekete geçirmede etkilidir. Yeni kollajenin oluşmasıyla birlikte çizgi ve kırışıklıklar azalır. Bununla birlikte, yıllarca güneşe maruz kalma ciltte lekelenme, gözenek genişlemesi, kırmızı leke oluşumuna sebep olmaktadır. Gerek hasta görüşleri gerekse yapılan çalışmalar neticesinde ciltte tazelenmiş bir görüntü, pürüzsüz bir cilt dokusu, cilt tonunda düzelme ve gözeneklerde küçülme olduğu belirtilmiştir. Ayrıca zorlu akne izlerinde de fark edilir bir düzelme fark edilecektir.

Niçin bu işlemi seçmeliyim?

Çünkü lazer cilt gençleştirme işleminde kesik (ciltten parça alımı) olmaz. Diğer bilinen lazer işlemlerine göre birçok faydaları vardır. Lazer işlemi çabuktur ve aksama(uzama) süresi oluşturmaz. İşlem sonrası günlük aktivitelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Minimum rahatsızlık ve çok düşük derecede komplikasyon yaratır. Hastalar,aylar boyunca süren taze ve natüral görünüşü deneyimler.Lazer cilt gençleştirme tüm kozmetik işlemlerle uyumlu olduğu için sonuç maksimum derecede başarı gösterir.

İşlem güvenli midir?

MedLite lazer, günümüz piyasasında cilt gençleştirmede kullanılan en güvenli lazerlerden biridir.Eğitimli medikal uzmanlar, MedLite lazerin güvenli ve etkili bir yöntem olarak minimum komplikasyon riskine sahip olduğunu belirtirler.Tüm cilt tiplerindeki hastalara ilaveten yanık tendekiler e de güvenle uygulanabilir.

Vücutta hangi bölgelere uygulanabilir?

Yüz, eller, boyun, göğüs olmak üzere vücudun birçok bölgesine lazer cilt gençleştirme uygulanabilir.

Kaç seans uygulanması gerekir?

Lazerle cilt gençleştirme kademeli (aşama aşama )olan bir uygulamadır.Genellikle hastalar 3-5 hafta aralıklarla 4-6 seansa ihtiyaç duyarlar. Başlangıç seansları bittikten sonra çoğu hasta rötuş yapılan düzeltme seanslarını tercih eder.

İşlem sırasında ne hissedilir?

Lazerle yüz gençleştirme acısız bir işlemdir. Birçok kişi karıncalanma tarzında bir his duyar.Genellikle anesteziye ihtiyaç duyulmaz. Eğer istenirse belirli bir bölgeye krem uygulanabilir.

Seanstan sonra ne beklemeliyim?

Bu işlem sonrasında, diğer yöntemlerde yapılan kesik işlemi olmadığı için herhangi bir iyileşme süresine ihtiyaç duyulmaz. Lazer yüz gençleştirmede cilt üstünden herhangi bir şey alınmaz. İşlem sonrasında orta dereceli, bir saat içinde geçecek hafif bir kırmızılık oluşur.İşlem sonrasında özel bir bakıma ihtiyaç duyulmamasına rağmen, seans sonrasında belirli bir süre güneşten kaçınma ve koruyucu ürünler kullanılması istenebilir. Doktorunuzun açıklamalarını takip etmek önemlidir.

Nasıl başlayabilirim?

Doktorunuz ,prosedürleri sizinle konuşmaktan mutluluk duyacaktır. Özel ihtiyaçlarınızı belirtebilmek için lütfen müsait olduğunuz,rahat bir güne görüşme randevunuzu alınız. “İlk seans sonrasında çok doğal (natural) hissettim. Cildim daha sıkı ve pürüzsüz.”
Lazerle Cilt Gençleştirme  Videolar