Superplast Estetik Cerrahi Kompleksi

444 85 60 phone

0212 233 60 60 phone

Lazerle Meme Küçültme

Ameliyatsız meme küçültme işleminde memede bir kesi yapmadan Slim Lipo ile lazerle meme küçültme işlemi yapılabilir.

Özellikle memede çok miktarda sarkması olmayan hanımlarda memede bir kesi yapmadan bir Lazer Lipoliz yöntemi olan Slim Lipo ile lazerle meme küçültme işlemi yapılabilir.

Lazerle Meme KüçültmeAmeliyatsız Meme Küçültme

Bu yöntemin en büyük avantajı diğer meme küçültme ameliyatlarından farklı olarak memeden cerrahi olarak hiç bir kesi yapılmaz ve meme dokusu kesilerek çıkarılmaz. Lokal anestezi ve sedasyon altında meme altı katlantısından açılan 1-2mm lik delikten Slim Lipo lazer probu ile girilerek meme içindeki fazla yağlar eritilir.

Eritilen bu yağların bir kısmı dışarı alınır. Geri kalan kısmı vücut tarafından metabolize edilerek vücuttan atılır.

Bu işlemin klasik liposuctiona göre avantajı ise lazer probundan verilen enerjinin meme dokunsunu ve meme cildini gererek sarkma oluşumunu toparlamasıdır. İşlem süresi yaklaşık 30-45 dakika arasıdır. İşlemden sonra baskılı bandaj ve özel esnek bir südyen ile baskı yapılır.

Lazerle göğüs küçültme işlemi ile meme toparlanmasına yardımcı olur. Minimal invaziv bir işlem olduğundan dolayı herhangi bir kesi, dikiş, yara, morluk ve ağrı olmaz. İşlemden 3-4 gün sonra bandajlar alınır. İşlem lokal anestezi ve sedasyon altında gerçekleştirildiği için işlem sonrası 2-3 saat sonra günlük sosyal yaşama dönülebilir.